Excel (Polski): Czym jest usługa Office 365?

Lesson 30: Czym jest usługa Office 365?

/en/tr_pl-excel/analiza-warunkowa/content/

Czym jest Office 365?

Office 365 to oparta na subskrypcji wersja pakietu Microsoft Office Suite. W momencie zakupu konta otrzymujesz kilka opcji do wyboru. Jedną z nich jest Office 365 Personal, który zapewnia jednemu użytkownikowi pełny dostęp do wszystkich aplikacji Office. Kolejną opcją jest Office 365 Home, przeznaczony dla rodzin, w których wiele osób będzie korzystało z  pakietu Office.

Obejrzyj poniższy film, aby zobaczyć, co oferuje Office 365.

Ekskluzywne funkcje

Istnieje wiele podobieństw między wersją Office 365 a tradycyjnym pakietem Microsoft Office Suite. Jeśli korzystałeś wcześniej z pakietu Office, Twoje ogólne doświadczenia powinny być podobne.

Office 365 posiada jednak kilka zalet, których nie znajdziemy w pakiecie Microsoft Office. Subskrypcja Office 365 zapewnia więcej możliwości, w tym tłumacza, asystenta wznawiania pracy i inteligentnego wyszukiwania. Możesz także współpracować z innymi w programie Excel za pomocą funkcji współtworzenia, która umożliwia innym użytkownikom edytowanie skoroszytu w czasie rzeczywistym.

Aplikacje mobilne pakietu Office także oferują więcej możliwości po zasubskrybowaniu. Na przykład możesz wykonywać takie czynności, jak wstawianie podziałów strony, stosowanie większej liczby kolorów lub tworzenie tabel przestawnych za pomocą aplikacji mobilnej Excel. Bezpłatne wersje aplikacji mobilnych umożliwiają wykonywanie tylko podstawowych zadań, takich jak tworzenie pliku i wprowadzanie tekstu.

A confirmation screen for an Office 365 subscription.

Office 365 posiada także inne zalety, takie jak większa ilość miejsca do przechowywania plików w OneDrive i wsparcie techniczne.

Aktualizacje SharePoint i oprogramowania

Kolejną wyraźną zaletą korzystania z Office 365, szczególnie dla firm, jest dostęp do SharePoint Online. Jest to usługa zawarta w niektórych wersjach Office 365, która umożliwia udostępnianie i współpracę z innymi, bez względu na to, czy są to koledzy, czy klienci. Ponieważ dokumenty znajdują się w chmurze, uprawnienia bezpieczeństwa można tak skonfigurować, aby umożliwić każdemu w organizacji przeglądanie dokumentu, niezależnie od lokalizacji.

A SharePoint page for a group called Team Site.

Subskrybenci Office 365 otrzymują również częstsze aktualizacje oprogramowania niż ci, którzy kupili Office bez subskrypcji. Oznacza to, że subskrybenci Office 365 mają dostęp do najnowszych funkcji, aktualizacji zabezpieczeń i poprawek błędów.

An Office pop-up window that reads "You're up to date!"

/en/tr_pl-excel/nowe-funkcje-w-pakiecie-office-2019/content/